• Gerrit Kapteijns Meer info
    Gerrit Kapteijns
    Maatschappelijk vastgoed
  • Werner Rutjes Meer info
    Werner Rutjes
    Integrale wijkontwikkeling
  • Hester Bats Meer info
    Hester Bats
    Mantelzorg
  • Carla van Dijk Meer info
    Carla van Dijk
    Organisatieontwikkeling
  • Thecla Brouwer Meer info
    Thecla Brouwer
    Sociale veiligheid
  • Gerrit Dijkerman Meer info
    Gerrit Dijkerman
    Democratische vernieuwing
  • Ria Westerink Meer info
    Ria Westerink
    Secretariaat
  • Margret Klein Holkenborg Meer info
    Margret Klein Holkenborg
    Duurzaamheid
  • Réka Incze Meer info
    Réka Incze
    Diversiteit
  • Hanneke van Keijsteren Meer info
    Hanneke van Keijsteren
    Deep Democracy
  • René Stern Meer info
    René Stern
    Maatschappelijk vastgoed
  • Anja van de Boer Meer info
    Anja van de Boer
    Narratief onderzoek
  • Dio	Simmelink Meer info
    Dio Simmelink
    Organisatieontwikkeling
  • Monique Jongenburger Meer info
    Monique Jongenburger
    Maatschappelijk vastgoed
  • Cor Klein Heerenbrink Meer info
    Cor Klein Heerenbrink
    Democratische vernieuwing
  • Ariene van der Kooij Meer info
    Ariene van der Kooij
    Deep Democracy
  • Natasja Boiko Meer info
    Natasja Boiko
    Administratie
  • Marloes Davelaar Meer info
    Marloes Davelaar
    Projectondersteuning
  • Neslihan Korkmaz Meer info
    Neslihan Korkmaz
    ICT
  • Henriëtte Neuijen Meer info
    Henriëtte Neuijen
    Mantelzorg
  • Elise Roelofse Meer info
    Elise Roelofse
    Mantelzorg
  • Önder Gürses  Meer info
    Önder Gürses
    Diversiteit
  • Jorien van Lambalgen Meer info
    Jorien van Lambalgen
    Jeugd
  • Lotte van Ooijen Meer info
    Lotte van Ooijen
    Armoede
  • Wiliam Willems Meer info
    Wiliam Willems
    Maatschappelijk vastgoed
  • Jouwert van Geene Meer info
    Jouwert van Geene
    Organisatieontwikkeling
  • Jennie de Vreede Meer info
    Jennie de Vreede
    Integrale wijkontwikkeling
  • Charlotte Post Meer info
    Charlotte Post
    Duurzaamheid
  • Peter Turkesteen Meer info
    Peter Turkesteen
    Organisatieontwikkeling
  • Melanie Reekers Meer info
    Melanie Reekers
    Integrale wijkontwikkeling
  • Maaike Jeronimus Meer info
    Maaike Jeronimus
    Democratische vernieuwing
  • Bouke Scheerder Meer info
    Bouke Scheerder
    Maatschappelijk vastgoed
  • Yvonne Ebbers Meer info
    Yvonne Ebbers
    Integrale wijkontwikkeling
  • Wouter Pieterse Meer info
    Wouter Pieterse
    Duurzaamheid
  • Jasper van der Breggen Meer info
    Jasper van der Breggen
    Leefbaarheid
  • Daniëlle Spierings Meer info
    Daniëlle Spierings
    Kwalitatief onderzoek
  • Tom Verhoef Meer info
    Tom Verhoef
    Duurzaamheid
  • Marijke Pomstra Meer info
    Marijke Pomstra
    Content marketeer
  • Janine Lenting Meer info
    Janine Lenting
    Jeugd
  • Alex Seffinga Meer info
    Alex Seffinga
    Administratie
  • Mignon Copray Meer info
    Mignon Copray
    Maatschappelijk vastgoed
  • Peter van Grunsven Meer info
    Peter van Grunsven
    Duurzaamheid
  • Tirzah López Meer info
    Tirzah López
    Diversiteit
  • Carlo Steenbergen Meer info
    Carlo Steenbergen
    Maatschappelijk vastgoed, Jeugd

Bestuur en Raad van Toezicht

  • Gerrit Kapteijns Meer info
    Gerrit Kapteijns
    Bestuurder
  • Werner Rutjes Meer info
    Werner Rutjes
    Bestuurder
  • Ine van Burgsteden Meer info
    Ine van Burgsteden
    Raad van toezicht
  • Dick van Ginkel Meer info
    Dick van Ginkel
    Raad van toezicht
  • Frank Beemer Meer info
    Frank Beemer
    Raad van toezicht